CLUB CERMIX

Avrupa normlarında kaliteli ürünleri siz değerli ustalarımızla buluşturan Cermix Yapı Kimyasalları bundan böyle birbirinden değerli hediyeler kazandırıyor.

Karo seramik uygulama sekt.rünün profesyonelleri olan ustalarımıza yönelik olarak oluşturulan Club Cermix, sizlerin kaliteli ürünler kullanırken aynı zamanda da ödül kazanmanızı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Club Cermix ‘e Nasıl Üye Olabilirim?

Club Cermix‘e üye olabilmek için tek yapmanız gereken Club Cermix hediye puan kataloğunun arkasında bulacağınız Club Cermix Hediye İstek Formu’nu doldurarak servis sağlayıcımız EDD CREATİVE REKLAM HİZMETLERİ’nin Küçük Bakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. Zorlu Sok. Tekar Yapı No:5 Kat:6 Daire:14 Ataşehir/İstanbul adresine postalamak.

Ayrıca; www.cermix.com.tr web sitesindeki Club Cermix Usta Kulübü sekmesinden veya www.facebook.com/CermixTR facebook sayfasındaki Club Cermix Usta Kulübü sekmesinden hediyelerinizi seçebilir ve Club Cermix Usta Kulübüne üye olabilirsiniz. Hediye istek formuna da bu adreslerden ulaşabilirsiniz.

Club Cermix’den Nasıl Hediye Kazanabilirim?

Puan kampanyasından hediye kazanabilmek için yapmanız gereken Cermix Markalı ürünlerimizin ambalaj veya etiketlerinde belirtilen puan kuponlarını toplamak ve bunları servis sağlayıcımız EDD CREATİVE’e iadeli taahhütlü posta ile iletmek. EDD CREATİVE adresine puanlarınızı iadeli taahhütlü gönderdiğiniz takdirde hediyeniz adresinize 30 gün içinde ücretsiz teslim edilecektir. Toplamda 25 değişik Cermix Markalı üründen puan toplayarak hediye kazanabilirsiniz.

www.cermix.com.tr İnternet Sitesinden Nasıl Faydalanacağım?

Club Cermix üyesi olan ustalarımız, Cermix ürünleriyle ilgili sahip olmak istedikleri bütün teknik ve uygulama bilgisine www.cermix.com.tr internet adresinden kolayca ulaşabilecektir. Aynı zamanda kulüp üyesi olan ustalarımız, sahip oldukları puanlara karşılık kazanacakları hediyeleri de internet sitemizden görebilme şansına sahiptirler.